EHome Delivery is your source for online grocery shopping. EHome Delivery provides your groceries at wholesale prices with free shipping and provides you an opportunity to make money from the comfort of your home. Currently, EHome Delivery is 100% FREE to join during the pre-launch phase. The official launch date is September 15th.THIS IS A GROUND FLOOR OPPORTUNITY! DO NOT miss this opportunity to secure your FREE position. Be apart of the Largest Team in EHome Delivery! This is huge and growing fast. Be the first to share this opportunity with your family&friends before they share it with you... Join Now for FREE!!! www.emma.ehomedelivery.net: Sign-Up Page www.ehomedelivery.com: Corporate Site EHome Delivery Facts 100% FREE during Prelaunch No Credit Card Required Official Launch Date: September 15th Free Website and Back Office (during pre-launch) Free Shipping Distribution Center: Kansas City, MO Training and Support Provided Weekly Pay Compensation Plan $30 Fast Start Bonus (each new business partner) Unilevel Plan with 10 Levels Deep Each level on the compensation plan will increase your monthly residual income. Level 1 = $3, Level 2 = $3, Level 3 = $2 Level 4 = $2, Level 5 = $2, Level 6 = $3 Level 7 = $3, Level 8 = $1 Level 9 = .50 Level 10 = .50 Example: If you focus on getting just 3 new business partners and everyone on your team focus on getting just 3 new business partners your income will be the following. $30 (Fast Start Bonus) x 3 = $90 Fast Start Bonus Level 1 = 3 New Partners = $3 x 3 = $9 Level 2 = 9 New Partners = $3 x 9 = $27 + $9 = $36 Level 3 = 27 New Partners = $2 x 27 = $54 +$36 = $90 Level 4 = 81 New Partners = $2 x 81 = $162 + $90 = $252 Level 5 = 243 New Partners = $2 x 243 = $486 + $252= $738 Level 6 = 729 New Partners = $3 x 729 = $2,187 + $738= $2,925 Level 7 = 2187 New Partners = $3 x 2187 = $6,561 + $2,925 = $9486 Level 8 = 6561 New Partners = $1 x 6561 = $6,561 + $9486 = $16,047 Level 9 = 19,683 New Partners = $0.50 x 19,683 = $9,841.50 + $16,047 = $25,888.50 Level 10 = 59,572 New Partners = $0.50 x 59,572 = $29,786 + $25,888.50 = $55,674.50 The above example is with 3 new business partners only and duplicating. Teaching everyone on the team to get 3 new business partners. Don't worry, we have training and support available on our team. You will be successful... This income is life changing. Remember, this is residual income. You will receive this income every month. Also, please remember if your want to add more to your income just add more personal sponsored business partners. The income potential is UNLIMITED!!! Total Start-Up Cost: $79 (includes $49 annual website fee and $30 monthly subscription) Your monthly overhead is only $30 and you have the potential to make $10,000 or more... The sky is the limit... Right now it is totally free to secure your position. Go ahead and lock your spot for free. Then tell your family and friends before they tell you... Don't miss this opportunity!!! Join Now for FREE!!! www.emma.ehomedelivery.net: Sign-Up Page www.ehomedelivery.com: Corporate Site If you any questions, please feel free to contact Emma at 404-643-7700... Secure Your Position Now!!!
...read more